Chalupa Karlovice

Chalupa a okolí

O nás 
Chalupa se nachází na okraji obce Karlovice 5 km od Vrbna pod Pradědem v nadmořské výšce 480 m n. m. V blízkosti obce se nachází běžkařské stopy, lyžařské areály a trasy pro cyklisty a turistiku. Nově zrekonstruovaný dům nabízí ubytování až pro 10 osob. Zařízení je přizpůsobené i pro rodiny s dětmi. Chalupa je vytápěna podlahovým topením v celém objektu a krbem umístěným v prostorném obývacím pokoji. Dům má velký pozemek vhodný pro všemožné dětské hry. Pro relaxační pobyt je dům vybaven venkovním ohřívacím sudem (vířivka s topením na dřevo) s také dřevěná sudová sauna s kapacitou až 8 lidí. Součástí vybavení chaty je televize s O2 TV, připojení WI-FI, venkovní posezení s grilem, udírnou a ohništěm

Vybavení domu 
Dům má dvě patra. V přízemí se nachází jeden pokoj s dvojlůžkem, plně vybavená kuchyně, obývací pokoj s prostorným rozkládacím gaučem, krbem, chodba se záchodem. V prvním patře je otevřená terasa, koupelna s vanou i sprchovým koutem navíc vybavená pračkou, tři ložnice, všechny s dvojlůžkem z toho dvě navíc s přistýlkou a jedna s balkónem. U domu je přistavena prostorná terasa s markýzou, dokonale se hodící pro grilování. V suterénu (podzemním patře) je k dispozici vybavená dětská herna pro nejmenší, a také zábavně/sportovní místnost se stolním fotbálkem, šipkami, stolním tenisem a posilovacím setem. Na své si tedy přijdou úplně všichni.

Blízké okolí 
Karlovice mají veškerou občanskou vybavenost, autobusovou i železniční zastávku, uprostřed obce je obchod Hruška. Karlovice se nachází 5 km od Vrbna pod pradědem do kterého vede krásná nová cyklostezka. 14 km od Karlovic je obec Karlova Studánka, centrum místního lázeňského života. Hned nad Karlovou Studánkou se můžete napojit na stezku kolem vodopádů Bílé Opavy a pak už jen kousek na vrchol Jeseníků Praděd 1491 m n. m.
Chcete-li se podívat na prostředí, ve kterém se Chalupa Karlovice nachází, prohlédnout si chalupu i její zahradu z ptačí perspektivy, pusťte si naši jedinečnou video upoutávku. Potom si již můžete rovnou rezervovat Váš termín nebo se na nás obrátit na e-mailu: katzerjan@email.cz či telefonicky na číslo 732410783.
Věříme, že se Vám u nás bude líbit. 

Co u nás najdete?
  • prostorný dům se 4 ložnicemi, obývacím pokojem s krbem a vybavenou kuchyní se dvěma lednicemi, TV a WIFI
  • oplocenou venkovní zahradu, posezení, gril
  • wellness - sudová sauna, venkovní vířivka (ohřívací sud s topením na dřevo)
  • sport / zábava - místnost s šipkami, fotbálkem, stolním tenisem a posilovacím strojem
  • děti - samostatná herna pro děti, prostorná zahradaVolné termíny a REZERVACE

Jak se k nám dostanete?


Tyto stránky využívají soubory cookie.